Eliminácia-Sniper

Ako eliminovať Snipra

Eliminujte sniprov
Tiež Vás trápia sniperi, ktorí len sedia na veciach a kukajú komu by nasadili hlavu? Skúste si prečítať tento "návod"...
sniperi sa veľmi ťažko zneškodňujú a to z 3 dôvodov.Sú v pozícii, z ktorej sa dívajú dole na nepriateľa.Je k nim väčšinou len jeden prístup a niekedy sú dokonca v pároch.Veľký dosah AWP je ďalšou výhodou!
Sú 3 zpôsoby ako dostať snipra.Niekedy ich sejmete pomocou AWP!Niekedy ich von vyžente strieľaním z úkrytu, alebo ešte lepšie je, keď budete chodiť okolo ich pozící a ticho sa za nimi priblížite, následovne zneškodníte!
Pre to, aby si vyhnal snipra by si mal vedieť dobre strieľať z úkrytu.Ak sa k nim niekto dostane, tak majú snipri ťažké časy, ale aj tak niekedy úspešne zabijú nepriatela zblízka i keď majú 2 nevýhody.Musia prejsť na pištoľ, ktorá vezme sekundu a má menšiu palebnú silu.Po druhé musia lepšie mieriť, pretože majú málo nábojov v jednom zásobníku a to je práve výhoda pre Vás.Tak, ak sa chystáte vyhnať snipra, mali by ste si vziať automaty.Keď budete dosť blízko pri sniperovi, môžete ich rýchlo skosiť, zatiaľ čo oni musia prepnúť na pištoľ a pomaly poriadne mieriť-oproti vám.Až ste blízko u snipra, nastáva ťažká časť. Keď sa snipera rozhodnete vyhnať sám, je váš plán šialený a asi úspechom neskončí, ale s týmom by vás úspech nemal minúť!Vaše šance niekoľkonásobne stúpne.Kúpte si flash a sg.Hodíte sg do otvorenej miestnosti(priestoru).Toto prinúti viac vašich spoluhráčov ísť zneškodniť snipra, pretože majú nižšiu pravdepodobnosť, že budú zasiahnutý.Po sg hodíte flash a ak neoslepíte vašich spoluhráčov, tak máte v ruke kľúč k úspechu.Vniknete do miestnosti(priestoru), kde sú snipri a strielate do prázdna metódou cik cak (sprava dolava) a keď uvidíte, že ste vy, alebo vaši kamaráti niekoho zabili, tak si túto metódu osvojíte.
Když je zabijete, tak už opravdu naštve, že je venku další odstřelovač.AWP vs. AWP.Snažte se ho trefit metodou : Skákání.Skákání je jedním z nejlepších technik, protože váš cíl musí mířit(je lepší skákat než čekat,až to dostanete do hlavy)!Když vás ovšem odstřelovači nevidí, nebo o vás nevědí tak je můžete v klidu „sejmout“ z úkrytu a nepoužít tak skákací metodu!Je to pěkný humus, střílet na ně z jejich úkrytu  . Na druhé straně oni to dělali taky ;) .
Poslední způsob, jak zneškodnit odstřelovače je plížení se za ním.Měl byste vždy následovat tým, ale když musíte jít sám ,tak jednoduše choďte dokola odstřelovače,až se dostanete blízko k jejich pozici, tak si většinou začnou dávat pozor na „záda“.Pamatujte s dobrými odstřelovači se pravidelně budete setkávat, proto musíte být vždy opatrný.Když jste náhodou, nebo úmyslně u odstřelovače, máte 2x větší šanci ho zabít-oproti němu.Většinu času odstřelovači tráví tak, že vyhlíží svou oběť.Někdy, když se budete opravdu moc snažit neupoutat moc pozornost, tak se může stát, že ponížíte podříznutím soka…Ano můžete někdy zkusit vytasit nůž, protože je to dobrá „machrovina“.Každý hráč ocení, když dáte někoho „knifem“ .