Ako tahať

Vytvořeno 20.04.2008 22:00:07 | Poslední změna 20.04.2008 22:00:07
 Torent-Donwnload                                                                                  FILMY KTORÉ SÚ TU DAJÚ STAHOVAT TAK,ŽE SI NAINŠTALUJETE PROGRAM"ARES TAM SA VÁM ZOBRAZÍ IKONA ZO ZNAČKOU PROGRAMU ARES NA KTORÚ KED KLIKNETE ZAČNE SA SÚBOR STAHOVAT.

ALEBO

 Je to jednoduché postupujte takto:

1) Nejskor musíte mat´ niaky program cez ktorým potom budete moc stahovat. Zkúste napríklad BitComet cez ktorý stahujem ja.

    2) Nainštalujte to. Zapnite to. Eště skor ako začnete   stahovat tak si nastavte cestu kde sa vám to bude ukladat.(možnosti - torrent - standartná cesta pre stahované na to klikni a tak si to nastav kam budeš chciet) .

3) Potom si vyber niaky torrent napríklad Matrix path of neo (ve hre) cvakni na to a už len dáš sosni a objavý sa ti tabulka uložit, otvorit atd.. ( uložit dávaj vtedy ak torrent chceš  uložit naríklad do dokumentu inak dávaj zatial otvorit ) tak ti najde tabulka tam dáš OK a potom len čekáš až sa ti to stiahne. Niekedy to trvá aj  tri 3 dny to záleží akú máš rýchlost.

4) Až to budeš mat tak stiahni tak to budeš mat uložené tam gde si to nastavil.
                                                                      5) Otvor tu zložku. Mal by si tam mat toho celkem vela niečo zazipované a niečo nie. To celé označ (ctrl + a) tak na to cvakni pravým tlačídlom daj otvorit v programe tam zvol napríklad winrar a potom si to niekde rozbal. ( Niekedy skoro vždycky než to začneš rozbalovat tak si musíš cvaknut na šípku spat vo winrare stači vidiet všetky zložky a potom už to stačí len rozbalit)

6) No a potom kde si to rozbalil tak by sy tam mat  2 súbory s koncovkou mdf s mds alebo ště jednu zložku z rarom tu rozbal a mal by sy tam vidiet to isté. A toto  otvoríš v programe Deamon tools .

Ako stahovat z rapidshare bez čakania a plnou rýchlostou

Predpokladám, že vedšina z vás pozna  server rapidshare.com. Je to server na ktorom je uložená šialená velkost dsúborv, ako sú knihy, filmy, hudba, programy atd.
Preto, aby ste z toho serveru mohli stahovat bez omezenia existuje niekolko zposobov:

1) Kúpit prémium účet priamo u Rapidshare...výhodov je , že sa po dobu platnosti účtu nemusíte bát časového limitu, oproti tomu nevýhodou je obmdzená časová platnost a pre užívatela s dátovým limitom, alebo Fup i nemožnost vyčerpania dátových možností u Rapidshare...
Takže podle mojho názoru je premium účet vhodný pre ludí ktorí stahujú vela a nemajú túto možnost.

2) Existuje celá rada stránok, ktorá si hovorí prémium links generator a ktorá vám umožní stahovat z rapidshare bez platenia a  dobe, kde časový limit na oficiálnej stránke nedovoluje... výhoda je žiadna a nevýhody  hned niekolko...zbytočná strata času u počítača a nefunkčnost vetšiny tychto strániek.

3)Pred troma dnamy som náhodou narazil na nový český server, ktorý dáva oficiálnu možnost po zaregistrování zakúpit kredity, ktoré použijete na stahovánie z rapidshare a tím pádom se vás rovnako ako u premium účte nebude týkat časové limity, ani obmedznie rýchlosti...
Kredity si kupujete pomocou sms. Ceny sms sú od 10 Kč do 99 Kč. Za deset korun stiahnete 500Mb dat a za 99Kč stiahnete 9000Mb dát.
To je podla mojho názoru ideálny zposob pro ludí, ktorí niesu  tahači, ale občas nieco na rapidshare potrebujú, protože tento zposob je časovo neobmedzený a kúpit si premium treba na mesiac  (stojí okolo 270Kč/mesiac).
Okrem  toho hovorím z vlastnej zkúsenosti, a ja som si pomocou sms na tomto servere zaplatil dáta a uz tri dny veselo stahujem z rapidshare bez čakania.
A už vobec nie je  moc nezvyčajné aby tvorcovia serveru s vami komunikovali.